Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIKancelaria Adwokacka
Karolina Jędrzejczak

https://adwokatjedrzejczak.pl/wp-content/uploads/2022/12/logo_final-gold-320x358.png
ulica
Juliusza Słowackiego 4a
43-600 Jaworzno
+48 506 035 105
poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00
kancelaria@adwokatjedrzejczak.pl
NIP: 6321956627
REGON: 523127081
23 1050 1302 1000 0097 6444 9089

Kancelaria adwokacka zlokalizowana jest w Jaworznie i prowadzi sprawy klientów na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa śląskiego i małopolskiego – Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Kraków. W razie  potrzeby,   istnieje możliwość umówienia się na spotkanie z adwokatem w innych  terminach bądź przeprowadzenie porady prawnej online.

Godziny otwarcia kancelarii mogą się zmieniać, ze względów na udział w rozprawach sądowych oraz inne czynności zawodowe podejmowane poza miejscem wykonywania działalności. Z tych względów, dla Państwa wygody, rekomendujemy uprzedni kontakt telefoniczny, mailowy lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Możliwe jest umówienie się na spotkanie w kancelarii w dogodnym dla Państwa terminie, poza kancelarią, a także za pomocą środków porozumiewania się na odległość takich jak platforma Zoom, czy komunikator Skype.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną. Odpowiadamy na pytania w godzinach pracy kancelarii.

  Bardzo polecam Panią adwokat. Duże zaangażowanie, pełen profesjonalizm, rzetelna pomoc prawna na najwyższym poziomie. Pani adwokat udzieliła mi fachowych porad, wykazała się dużym zrozumieniem i empatią. Serdecznie polecam i dziękuję.
  Urszula Potoczny
  Urszula Potoczny
  2024-06-17
  Bardzo polecam Panią Karolinę, odważny i godny polecenia adwokat.
  Ireneusz Filus
  Ireneusz Filus
  2024-06-07
  Pani mecenas to osoba kompetentna, rzetelna, zawsze dobrze doradzi a przede wszystkim skutecznie rozwiązuje problem. Pełen profesjonalizm.
  Jacek Wójcik
  Jacek Wójcik
  2024-05-27
  Dziękuję za pomoc w sporze prawnym z firmą odzieżową. Pani Mecenas wykazała się zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym etapie sprawy. Była chętna pomóc i wyjaśniać różne zagadnienia, wskazywała możliwe ścieżki postępowania omawiając co jej zdaniem będzie najskuteczniejszą drogą. Doświadczona i bardzo dobra i adwokat. Polecam usługi tej kancelarii każdemu, kto szuka rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej.
  Bartosz Wójcik
  Bartosz Wójcik
  2024-05-17
  Bardzo miła, a przede wszystkim profesjonalna obsługa. Pani Mecenas potrafi się pochylić i dosłownie odrazu znaleźć rozwiązanie dla nawet beznadziejnej sprawy.Mialam doświadczenia z różnymi Mecenasami i z moich obserwacji każdy z nich był dobry tylko w jednej wybranej przez siebie gałęzi prawa..Spotkałam się też z Mecenasem, którego zgubił brak pokory, zbytnia pewność siebie, staż...jednak przegrał w Sądzie z Panią Aplikant. Był pewny wygranej bez pochylenia się nad tematem. Polecam z czystym sumieniem Panią Mecenas, która posiada potężna wiedzę, jest otwarta na nowe doświadczenia. Pozostawienie sprawy w jej rękach daje pewność na wygraną.
  Beata Moskaluk
  Beata Moskaluk
  2023-11-01
  Już trzeci raz zwróciłem się do pani Karoliny i wiem, że zawsze mogę polegać na solidności. Zawsze dokładnie wytłumaczy i przykłada się do każdego tematu. Gorąco polecam!
  Adam Skiba
  Adam Skiba
  2023-09-26
  Pani Mecenas Karolina Jędrzejczak jest fantastycznym prawnikiem i życzliwą osobą. Dzięki Jej kompetencji wymiar sprawiedliwości wiele zyskuje na ...sprawiedliwości właśnie.
  Ludmiła Łogiewa
  Ludmiła Łogiewa
  2023-03-08
  Profesjonalne podejście do tematu. Rzeczowe przedstawienie możliwości ,oraz alternatywy dalszych działań. Polecam .
  Dariusz Kuś
  Dariusz Kuś
  2022-12-15