O KANCELARIIRzetelne, kompleksowe usługi adwokackie.

KIM JESTEŚMYŻyjemy w czasach, w których, aby wieść wygodne życie należy własne problemy powierzyć specjalistom do rozwiązania.

Kancelaria Adwokacka Karolina Jędrzejczak zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Kancelaria świadczy wszechstronne usługi prawne polegające na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii, tworzeniu pism procesowych i pozaprocesowych, tworzeniu dokumentów takich jak polityki prywatności, klauzule RODO, polityki AML, dokumenty dla spółek prawa handlowego, umowy. Adwokat Karolina Jędrzejczak reprezentuje klientów przed sądami i organami w postępowaniach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych. Kancelaria działa na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego, w szczególności na obszarze Jaworzna, Chrzanowa, Sosnowca, Mysłowic, Katowic i Krakowa.
Kancelaria Adwokacka Karolina Jędrzejczak

O NASZapewnienie Wam spokoju i bezpieczeństwa jest naszą misją.

PRAWO KARNE I KARNOGOSPODARCZE

Adwokat nie jest od tego, żeby klienta osądzać. Naszym zadaniem jest mu pomagać.
– John Grisham

ROZWODY I PRAWO RODZINNE

Najważniejsza rzecz w życiu to rodzina. Najpierw ta, w której się urodziłeś, później ta, którą sam stworzyłeś.
– Peter Sellers

OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Jeśli jest w ogóle jakiś sekret sukcesu, leży on w umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy, jak i własnej.
– Henry Ford

SPORY FRANKOWE

Na całym świecie banki działają w prosty sposób: po pierwsze – zbierają środki na depozytach, po drugie – pożyczają je klientom (…). Te dwie szale muszą być jednak dobrze zrównoważone.
– Stanisław Kluza

Ze wszystkiego, co robimy, pomaganie innym jest najbardziej szlachetnym zajęciem, zarówno w życiu osobistym, kiedy pomagamy jako zwykli ludzie, jak i w życiu zawodowym, kiedy pomaganie jest częścią naszej profesjonalnej usługi.
- Jacek Walkiewicz
Bardzo polecam Panią adwokat. Duże zaangażowanie, pełen profesjonalizm, rzetelna pomoc prawna na najwyższym poziomie. Pani adwokat udzieliła mi fachowych porad, wykazała się dużym zrozumieniem i empatią. Serdecznie polecam i dziękuję.
Urszula Potoczny
Urszula Potoczny
2024-06-17
Bardzo polecam Panią Karolinę, odważny i godny polecenia adwokat.
Ireneusz Filus
Ireneusz Filus
2024-06-07
Pani mecenas to osoba kompetentna, rzetelna, zawsze dobrze doradzi a przede wszystkim skutecznie rozwiązuje problem. Pełen profesjonalizm.
Jacek Wójcik
Jacek Wójcik
2024-05-27
Dziękuję za pomoc w sporze prawnym z firmą odzieżową. Pani Mecenas wykazała się zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym etapie sprawy. Była chętna pomóc i wyjaśniać różne zagadnienia, wskazywała możliwe ścieżki postępowania omawiając co jej zdaniem będzie najskuteczniejszą drogą. Doświadczona i bardzo dobra i adwokat. Polecam usługi tej kancelarii każdemu, kto szuka rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej.
Bartosz Wójcik
Bartosz Wójcik
2024-05-17
Bardzo miła, a przede wszystkim profesjonalna obsługa. Pani Mecenas potrafi się pochylić i dosłownie odrazu znaleźć rozwiązanie dla nawet beznadziejnej sprawy.Mialam doświadczenia z różnymi Mecenasami i z moich obserwacji każdy z nich był dobry tylko w jednej wybranej przez siebie gałęzi prawa..Spotkałam się też z Mecenasem, którego zgubił brak pokory, zbytnia pewność siebie, staż...jednak przegrał w Sądzie z Panią Aplikant. Był pewny wygranej bez pochylenia się nad tematem. Polecam z czystym sumieniem Panią Mecenas, która posiada potężna wiedzę, jest otwarta na nowe doświadczenia. Pozostawienie sprawy w jej rękach daje pewność na wygraną.
Beata Moskaluk
Beata Moskaluk
2023-11-01
Już trzeci raz zwróciłem się do pani Karoliny i wiem, że zawsze mogę polegać na solidności. Zawsze dokładnie wytłumaczy i przykłada się do każdego tematu. Gorąco polecam!
Adam Skiba
Adam Skiba
2023-09-26
Pani Mecenas Karolina Jędrzejczak jest fantastycznym prawnikiem i życzliwą osobą. Dzięki Jej kompetencji wymiar sprawiedliwości wiele zyskuje na ...sprawiedliwości właśnie.
Ludmiła Łogiewa
Ludmiła Łogiewa
2023-03-08
Profesjonalne podejście do tematu. Rzeczowe przedstawienie możliwości ,oraz alternatywy dalszych działań. Polecam .
Dariusz Kuś
Dariusz Kuś
2022-12-15

Adwokatura Polska

Adwokat Karolina Jędrzejczak jest wpisana na listę Adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach, prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach.

Adwokaturę stanowi ogół adwokatów i aplikantów adwokackich na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Adwokatura powołana jest do udzielania pomocy prawnej, współdziałania w ochronie praw i wolności obywatelskich oraz współdziałania w kształtowaniu i stosowaniu prawa. Zawód adwokata polega na świadczeniu pomocy prawnej, a w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami. Zawód adwokata może wyłącznie wykonywać osoba wpisana na listę adwokatów.

Adwokatura Polska