NASZ ZESPÓŁDoświadczenie, kompetencje, niezawodność.

ADWOKAT, WŁAŚCICIELKarolina Jędrzejczak

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała już na 3 roku studiów prawniczych. Odbierając praktyki w kancelariach radcowskich i adwokackich w Jaworznie, a następnie w Tychach. W  2017 r. ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku prawo, uzyskując tytuł magistra prawa. W swojej pracy magisterskiej podjęła się analizy problemu postępowania przyspieszonego w procesie karnym. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, w 2018 r. rozpoczęła aplikację przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. W czasie aplikacji zdobywała wiedzę i doświadczenie zawodowe w kancelariach adwokackich w Mysłowicach i Katowicach, w których udzielała porad prawnych, przygotowywała pisma procesowe, opinie prawne, jak i reprezentowała klientów na rozprawach i posiedzeniach w miastach na obszarze całego Śląska. Po ukończeniu aplikacji przystąpiła do egzaminu adwokackiego uzyskując wynik pozytywny. Od września 2022 r. podjęła decyzję o rozpoczęciu własnej praktyki w ramach kancelarii adwokackiej w Jaworznie, mając za sobą już 5-letnie doświadczenie zawodowe.

Ponadto, ukończyła również studia na kierunku zarządzanie, specjalność zarządzanie przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Ambitna, niezależna, skrupulatna, konsekwentnie dąży do celu. Oferuje indywidualne podejście do klienta, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Wierzy, że dobry adwokat, to taki, który jest w stanie wsłuchać się w potrzeby klienta i wymyśleć kreatywne rozwiązanie w sprawie. Uważa, iż włożone zaangażowanie procentuje lepszym rozstrzygnięciem dla klienta.

Wielka miłośniczka snowboardingu, gór, podróży, pasjonatka psychologii. Prace wykonuje najczęściej przy filiżance mocnej kawy. Odpręża ją muzyka rockowa, śpiewanie i gotowanie.

Adwokat Karolina Jędrzejczak jest wpisana do Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich pod numerem wpisu KAT/ADW/2206.

Mecenas Karolina Jędrzejczak